محل تبلیغات شما


روش های بهبود عملکرد کولرهای آبی
 

کولر صنعتی سلوی


1- امکانی را فراهم کنید تا جریان هوا درون محیط به گردش در آید!
زمانی که یک کولر آبی در محیط یک خانه، کارخانه و یا هرجای دیگری روشن است و مشغول به کار است به واسطه ی نوع عملکردی که دارد و در بالا توضیح داده شد بطور اتومات رطوبت هوای محیط را بالا می برد. زمانی که رطوبت هوا از یک حد معینی بیشتر بشود هوا حالت گرفته و دم شده پیدا می کند و همین موضوع باعث می شود که انسان تصور کند که دمای هوا بالا رفته و هوا گرم است. راهکار تنظیم کردن رطوبت هوا آن است که شما کولر آبی را در یک محیط بسته استفاده نکنید و یک راهی برای ورود هوای آزاد در محیط ایجاد کنید به عنوان مثال یکی از پنجره ها و یا درب ورودی به محیط بیرون را نیمه باز بگذارید. این کار باعث می شود تا هوای درون محیط به جریان در بیاید و رطوبت هوا زیاد نشود. 


2-  بصورت دوره ای کولر را سرویس کنید
چه درون کولر مورد استفاده ی شما از پوشال استفاده شود و چه از پد سلوی، نیاز دارد که پوشال ها و پدهای آن هر از چند گاهی یکبار سرویس و رسوب زدایی بشوند. دلیل این امر هم آن است که بعد از مدتی گرد و غبار و میکروب روی پوشال یا پد را می پوشاند و مانع از عبور کافی جریان هوا می شود. پس لازم است که هر از چندگاهی یکبار پد یا پوشال کولر را چک کنید و در صورت رسوب گرفتگی از یک سرویس کار کولر بخواهید که آن را برای شما تمیز کند. 
 

3- به مخزن کولر قرص یخی اضافه کنید!
یکی دیگر از راه هایی که می توانید کارایی کولرهای آبی را با استفاده از آن بالا ببرید آن است که زمانی که مخزن آب کولر را پر می کنید به درون آن یخ اضافه کنید وجود این یخ باعث خنک شدن آب و در نتیجه خنک تر شدن هوای تولید شده توسط کولر می شود. خبر خوب آن که در برخی از کولرهای جدید یک محفظه ی کوچک جهت استفاده از یخ در نظر گرفته شده و کار شما را راحت کرده است، هر زمان احساس کردید کولر به اصطلاح خوب جواب نمی دهد می توانید از این قرص های یخی درون آن استفاده کنید. 

 

4- پد یا پوشال را پر آب کنید
یکی از راه های دیگر برای بهبود کارایی کولرهای آبی آن است که قبل از روشن کردن کولر پد یا پوشال را پر آب کنید. این کار باعث می شود تا حجم فضای گرم منتقل شده بیشتر شود و راندمان خنک سازی محیط به طور شگفت انگیزی افزایش پیدا کند. 

گروه تاسیساتی یزد تهویه در نظر دارد جهت  رفاه حال مشتریان از خدمات  و کارشناسی رایگان و  مشاوره ی رایگان شما را بهره مند سازد 
  مشاور فروش:09175956588  پناهی     
  آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4
     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
علی راستی پور آموزش پوکر تگزاس هولدم texas holdem ایران فارکس ایمن موج | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی موسسه رسانه های تصویری درخشنده آموزش برنامه نویسی بازاریابی همه چیز درباره همه چیز استقلال