محل تبلیغات شما


راه های افزایش بازدهی و بهبود عملکرد

کولرهای آبی صنعتی و غیرصنعتی
• کسب اطمینان از جریان هوا
یکی از مهم ترین راه های افزایش راندمان و بازدهی کولرهای آبی تهویه مناسب برای کولر است. بسیاری از مردم بر این باور هستند که

کولرهای آبی نیز همانند سیستم های تهویه مطبوع هوا (Air Conditioners) کار می کنند و در صورت ایزوله بودن محیط بازدهی مناسبی خواهند داشت. اما این فکر کاملا اشتباه است.
برای باز شدن مطلب بهتر است نحوه عملکرد کولرهای تبخیری را مرور کنیم. داخل این سیستم ها از پدهای خنک کننده به عنوان واسط های تبخیری استفاده شده است. در مورد جنس این پدها به صورت مفصل در سایر مقالات سایت بحث شده است. اما آن چه که این پدها انجام می دهند افزایش سطح تماس موثر بین آب سرد و هوای گرم است. با توجه به اختلاف دمای موجود بین آب و هوای گرم، آب با دریافت انرژی (معادل آنتالپی تبخیر خود) از هوای گرم تبخیر شده و فن ها هوای خنک شده خروجی از پدها را به محیط انتقال می دهند.

بنابراین می توان چنین نتیجه گرفت که

کولرهای آبی صنعتی و غیرصنعتی از طریق تماس هوای گرم با پدهای مرطوب و در نتیجه تبخیر آب کار می کنند. لذا وجود جریان هوای آرام برای بهبود عملکرد این سیستم ها جزو شرایط اولیه است. پس لازم است این سیستم ها در محیط های باز و در تماس کامل با جریان هوا نصب گردند.


گروه تاسیساتی یزد تهویه در نظر دارد جهت  رفاه حال مشتریان از خدمات  و کارشناسی رایگان و  مشاوره ی رایگان شما را بهره مند سازد 
  مشاور فروش:09175956588  پناهی     
  آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4
     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1
 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
عقاید یک مسـآفر آتلیه کودک چیترا صفحه بیماریهای عفونی و گرمسیری بلاگ رسمی أصحابُ المهدی ـ عج ـ خاصیت های جریان متناوب shabke حقوق جزا و جرم شناسی عــــــ♥ـــشق مـــ♥ـــن دونگـــ♥ـی دلنبشته های باستانی امید سافت-قالب وبلاگ،نرم افزار،بازی،اندروید،کامپیوتر (البوغبیش)