محل تبلیغات شما

 حالت های مختلف کولر گازی:

حالت خودکار کولر گازی

در کولر گازی هایی که هر دو حالت سرد و گرم را دارند هنگامیکه کولر گازی را در این حالت (خودکار) بگذارید، کولر گازی به صورت اتوماتیک و خودکار یکی از حالت های سرد و یا گرم را انتخاب می کند و طبق دمای کولر گازی و اتاق راه اندازی میگردد. کولر گازی چه از نوع اینورتر باشد و یا از نوع معمولی باشد، به صورت خودکار دمای محیط را طبق دمایی که تنظیم کرده اید، تنظیم می کند.

اگر کولر گازی روی حالت خودکار باشد معمولا دما و میزان سرمایش و گرمایش را به گونه ای مطلوب تنظیم می کند که حس رضایت را به مصرف کننده می دهد ولی چنانچه از میزان سرمایش و یا گرمایش اتاق راضی نبودید می تواند کولر گازی را از حالت خودکار برداشته و بر روی یکی از حالت های مختلف کولر گازی تنظیم نمایید.

نوع دیگر از حالت های مختلف کولر گازی حالت خواب می باشد

حالت خواب یا sleep

حالتی است که در کولر گازی هایی که هر دو حالت سرمایشی و گرمایشی را دارا می باشند، روی ریموت کنترل کولر گازی دکمه ای مخصوص آن تعبیه کرده اند که با زدن این دکمه اگر کولر گازی در حالت سرمایشی قرار داشته باشد و یا در حالت اتومات باشد، کولر گازی به صورت خودکار در حالت سرمایشی دما را طی دو ساعت اول در هر ساعت به میزان یک درجه سانتی گراید افزایش و اگر در حالت گرمایشی باشد یک درجه کاهش می دهد.


پس از آن کولر گازی به مدت ۵ ساعت دما را ثابت نگه می دارد و بعد کولر خاموش می شود. این حالت از بین حالت های مختلف کولر گازی باعث صرفه جویی در هزینه ها شده و همچنین در شب احساس خوشایندی بوجود می آورد.

حالت خشک یا dry 

در حالت خشک یا dry کولر گازی سرعت فن به صورت اتوماتیک تنظیم می گردد. اگر کولر گازی در حالت خشک قرار داشته باشد، چنانچه دمای اتاق از ده درجه سانتی گراید کمتر باشد، کمپرسور به صورت خودکار خاموش شده و تا موقعیکه دمای اتاق بالاتر از ۱۲ درجه نشود، دوباره راه اندازی نخواهد شد. این عدم خاموش و روشن شدن مکرر کولر سبب بالارفتن عمر کولر خواهد شد و هزینهای تعمیر کولر گازی تهران را در طی استفاده به حداقل خواهد رساند.


برای رسیدن به حالت بهینه کولر گازی موارد ذیل را در نظر بگیرید: 

جریان هوا را به گونه ای تنظیم کنید که به صورت مستقیم به کاربر برخورد نکند.

برای اینکه دمای مطلوبی داشته باشید، دما را به گونه ای که می پسندید تنظیم و دیگر در دماهای بالا قرار ندهید.

زمانیکه کولر گازی روشن است و در حالت سرمایش و یا گرمایش مشغول به کار است از باز کردن درب و یا پنجره ها خودداری کنید، این کار بازدهی کولر گازی را پایین خواهد آورد.

در نزدیکی دریچه های خروجی و ورودی هوای کولر گازی، هیچ شیئی را قرار ندهید چرا که سبب کاهش کارایی و راندمان کولر گازی خواهد شد و حتی ممکن است کولر را از کار بیاندازد.

برای اینکه بازدهی کولر چه در حالت سرمایشی و چه در حالت گرمایشی پایین نیاید باید به صورت دوره ای فیلتر هوای کولر گازی را تمییز نمایید.

در زمان روشن کردن دستگاه توجه نمایید که بادگیر افقی در حالت بسته قرار نداشته باشد. با زدن دکمه timer on از روی کنترل کولر گازی، زمان دلخواه برای روشن شدن کولر گازی را تنظیم کنید.

 

کولر گازی سامسونگ 18000 مدل AS185EWH 

SPLIT AIR CONDITIONER SAMSUNG AS185EWH

اسپلیت 18000 سامسونگ AS185EWH ساخت کشور مای است . از کارایی ها و سیستمهای اصلی دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد  :

• کنترل عملیات دیجیتال و نشانگر دما

• فیلتر تصفیه هوای FULL HD

• سرعت خنک کنندگی بالا

• راه اندازی مجدد اتوماتیک

• رطوبت گیر قوی و حالت خواب

• آنتی باکتریال و دارای سیستم محافظتی DOCTOR OF VIRUS

• دارای SMART SAVER برای حداقل رسانیدن مصرف برق

• سیستم توربو برای افزایش فاصله پرتاب باد

• تمیز کننده اتوماتیک

کولر گازی سامسونگ 18 هزار مدل AS185EWH

اسپلیت سامسونگ AS185EWH دارای سیستم تصویه هوای مناسبی است که قادر است تمام ذرات و آلودگیهای موجود و معلق در هوا را تصفیه کرده و از بین ببرد و رسوبات و باکتریهای موجود در دستگاه را به صورت کاملا اتوماتیک دفع کند . این کولر گازی دارای پرتاب باد بسیار بالایی است که نسبت به سایز دستگاه بسیار بالاتر است و این به کمک بولیور قدرتمند دستگاه امکان پذیر گشته است .

این اسپلیت سامسونگ همچنین دارای سیستم اسمارت سیور است که با هماهنگی بین هوای محیط و دستگاه کمترین میزان مصرف برق را به ارمغان می آورد . 

  مشاور فروش:09175956588  پناهی     

  آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4

     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1

 شماره ثابت خدمات     07138380677مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی کوثرکالا بازی تخته نرد و بازی حکم آنلاین با پول واقعی بسیار سفر باید تا پخته شود خامی... وب باز قفل دیجیتال | قفل هوشمند | قفل الکترونیکی Anwinux - انوینوکس تعویض روغنی مهدی سینک استیل صنعتی تعمیرکار شما باربری