محل تبلیغات شما

* * برای خرید یک کولر گازی خوب، به چه نکاتی باید توجه کرد؟


 توصیه‌های زیر برای خرید کولر گازی ارائه می‌شود:


الف: کولرهای گازی را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید و حتماً کولرهای دارای برچسب A خریداری شود. کاربرد این توصیه باعث می‌شود تا ‌٤٠ درصد در هزینه‌های برق مصرفی تان صرفه‌جویی شده و کولرشما دچار مشکلات نشود.


ب: ظرفیت کولر گازی را متناسب با مساحت فضایی که نیاز به بردوت دارد، انتخاب کنید. یعنی برای مساحت ‌٣٢ تا ‌٣٧ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌٩٠٠٠ Btu/n ، مساحت ‌٣٨ تا ‌٤١ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌١٠٠٠٠ Btu/n ، مساحت‌٤٢ تا‌٥٠ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌١٢٠٠٠ Btu/n، مساحت ‌٥١ تا ‌٦٤ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌١٤٠٠٠ Btu/n، مساحت ‌٦٥ تا ‌٩١ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌١٨٠٠٠ Btu/n و برای مساحت ‌٩٢ تا ‌١١٧ متر مربع از کولر گازی با ظرفیت ‌٢٤٠٠٠ Btu/n استفاده شود.


ج: کولرهای گازی در سه کلاس منطقه‌ای گرمسیری، معتدل و سردسیر تقسیم می‌شوند. موقع خرید متناسب با آب و هوای محل زندگی خود کولر را انتخاب کنید.


      مدیریت:09174935800- 00 091773758

      آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4

     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1

 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نشر پندارقلم طراحی سایت و سئو پوشش های نانو، رنگ، رزین و چسب وب نوشته های یک دندانپزشک اجاره ماشین عروس و رنت و کرایه انواع خودرو سوشیا فروشگاه اینترنتی بازار رویا قرآن و اهلبیت(ع) پژوهشسرای دانش آموزی استاد شهریار تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی قائم سرویس بویلر بخار